7. okt 2018
689
677
93
Današnjo tekmo naj komentirajo samo tisti ki so jo gledali od začetka do konca...... Ne moreš verjet kaj se vse lahko v športu zgodi in da še kako velja rek, "žoga je okrogla"!
Sej ne vem kaj naj si mislim. OKC je vodila na začetku in kar je najpomembnejše, na koncu.

Okc je igrala slabo, za 3 so metali porazno. In takrat bi moral dallas narediti razliko blizu 20 točk. Potem so tu še prosti meti ... Škoda komentarja.
Če bi bil kidd, bi imeli danes samo trening prostih metov.
Tekma bi se morala zaključiti v 3. četrtini, ker takrat se je na nek način začel razpad kolektivne igre pri Dallasu.
Včasih imam tudi občutek, da bi kidd moral prej odreagirati z minuto odmora.
Ali so sposobni zmagati serijo? Seveda so, ampak bo težko..

navi-guru.blogspot.com
Pa dobro, že res da so vodili celo tekmo ampak vodstvo ni bilo veliko. V košarki se lahko 15-20 pik nadoknadi v nekaj minutah, tako da tako suvereno niso ravno vodili, da bi jih lahko označil "od junaka do bedaka". V igri oz pri razliki so jih itak držale samo P.J-eve trojke. To, da pa odpovesta glavna nosilce igre, pa je res zaskrbljujoče v playoff-u. Prosti meti pa ja, še Kai jih je grešil, pa je bil v rednem delu praktično nezgrešljiv. Škoda.

Schime

Guru
22. nov 2008
1.837
642
113
To sem že v seriji z LAC napisal. Preveč nihanj v igri imajo iz tekme v tekmo. Bomo jutri zjutraj videli kako pa kaj.

Schime

Guru
1.837
642
113
Evo odgovor. Zdej bo mir za 2 dni. :evil:

Sam mal so mel žutih minut v zadnji za živce kravžljat. Drgač pa SGA piskajo dotikce na drugi strani pa Dort kr pleza po Donketu.

Ador

Majstr
7. avg 2019
649
336
63
Dallas ima pokrita vsa mesta trenutno zelo dobro. Še Lively pridobi malo mišične mase pa bo postal res super igralec. Gafford in Lively sta najboljše kar se je lahko zgodilo v zadnjem letu pri Dallasu.

Pa še Washington.
Drugače dobra tekma, kidd je končno izvajal rotacijo igralcev.
Samo čimmanj črnih minut Dallasa pri metu naslednjo tekmo in dobra obramba, pa so naprej.