Lepote multikulturnosti 4

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.239
4.729
113
  • Všeč mi je
Reactions: jest5

dask

Fizikalc
21. sep 2023
226
225
43
To bi bilo smešno, če bi z istimi viri dal skupaj enega evropskega inženirja in tega afriškega. Kaj bi nastalo? Zna povprečni evropski inženir strojništva kaj zavariti?
Resno se bojim, da bi bi bilo več smeha, ko bi gledal praktični izdelek enega povprečnega evropskega inženirja. V Evropi samo znamo združiti drag rezultat množice ljudi.
No ja, ampak rezultat te "združitve" je precej boljši, kot tisto skrpucalo....
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.239
4.729
113
Seveda je, ampak tukaj se smejimo iz posameznika, ki je nekaj naredil iz zelo omejenih virov, ki jih je imel na voljo.
Bedak izpade tisti, ki se iz tega smeji. Sploh, ker je to dal na svetlo Zmago Jelenčič, ki je svoje prve vire nabral s krajami po cerkvah. Poznal sem človeka (je že umrl), ki je sam reveža zjutraj zalotil zataknjenega med železnimi križi okna, ko se je vračal z "nabirke". Tisto bi šele bil smešen posnetek.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.231
3.132
113
Seveda je, ampak tukaj se smejimo iz posameznika, ki je nekaj naredil iz zelo omejenih virov, ki jih je imel na voljo.
Bedak izpade tisti, ki se iz tega smeji. Sploh, ker je to dal na svetlo Zmago Jelenčič, ki je svoje prve vire nabral s krajami po cerkvah. Poznal sem človeka (je že umrl), ki je sam reveža zjutraj zalotil zataknjenega med železnimi križi okna, ko se je vračal z "nabirke". Tisto bi šele bil smešen posnetek.
Mu je revčku vsaj v kis namočeno gobo ponudil?
 
  • Haha
Reactions: Pepe in nacek