Berlusconi prepovedal kebab!

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.201
8
38
40
Citat:
Uporabnik stein pravi:
McDonald's bi morali zaprti že zaradi ogrožanja življenja...
wink-1.gif


Hmm, če bi jih nekak povezali s teroristi, bi zmagali. "Širijo kemično orožje ? (aditivi in substituti)" "Biološko orožje ? (gnila hrana)"

wink-1.gif

Ne, sem mislil predvsem na nezdravo hrano. Nimam pojma koliko je zdravo, da se meso na tistem drogu par dni podžiga.
En dan sem jedel verjetno zadnji hamburger v življenju. Verjetno ni dovolj spekel pleskavice. Cel dan se mi je spahovalo.

Nisem ljubitelj hitre in mastne hrane.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.296
3.691
113
davorinm.wordpress.com
Ter mislim, da cca 130% dnevnih priporočenih potreb po maščobah ter soli.

Jah nič. Kot zanimivost samo. Je zelo veliko, zdrav ni najbolj za srce in ožilje ter kakšne ledvice. Je pa dober.
grin1.gif


PS: Big mac jih ima npr 540
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Citat:
Uporabnik stein pravi:
McDonald's bi morali zaprti že zaradi ogrožanja življenja...
wink-1.gif

danes nekje zasledila, da ravno mcDonald`s full služi odkar je recesija, ker majo kao najcenejšo hrano in da bodo odprli nove poslovalnice in zaposlili nove ljudi.
 

Ateist

Fizikalc
9. jan 2009
2.254
0
36
Na svojem
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
sam res. zakaj bi pa prepovedali ves tale fast food???

Kaj pa lahko slo. kuhinja ponudi ob 3h ponoč, ko bi 3 kebabe pojedel??? Kranjsko klobaso in zelje? Sendvič z suho salamo?
To je kr neki! Berlussconiju italjanski Kebab lobij ni hotu %%% nakazovat, pa jih je tkole sfukal. Sej itak je ena sama mafija cela italija! Še najmanj ima zaščita države veze s tem... Koliko bo pa brezposelnih več? Pa manj € v proračunu? In kaj ostane italjanom? Une zanič pice, pa plastični hot-dogi?

Jest pravim, komur paše naj gre na kebab, komu pa ne, naj pa ne gre. In ne vem kaj imajo delavci veze z imigranti? Pri nas so vsi prijazni, in so mi uredu! Zarad mene naj bojo tukaj.
Kar se pa tiče ilegalcev iz afrike in albanije v Italiji... Ja, to bi pa tud jest vse nazaj pošiljal. Ne pa da jih sprejmejo, pol se pa kr tam naserjejo. Isto je v Franciji....


Ja se popolnoma strinajam s teboj. %%% teh pa verjetno ni bilo, zato pa je zjebal zadevo.
 

Ateist

Fizikalc
9. jan 2009
2.254
0
36
Na svojem
Kebab je bolj zdrav od ocvrte hrane. Samo, če je šipac ali pa turčin bil prej na WC-ju pol pa je malo za premislit, če ga daš v usta.


Ali si z rokavicam brišejo riti?
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Ter mislim, da cca 130% dnevnih priporočenih potreb po maščobah ter soli.

Jah nič. Kot zanimivost samo. Je zelo veliko, zdrav ni najbolj za srce in ožilje ter kakšne ledvice. Je pa dober.
grin1.gif


PS: Big mac jih ima npr 540

misliš narobe
priden.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.777
252
113
Citat:
Uporabnik Ateist pravi:
Samo, če je šipac ali pa turčin bil prej na WC-ju pol pa je malo za premislit, če ga daš v usta.
Ali si z rokavicam brišejo riti?

men tole deluje tako...
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.342
957
113
Titograd
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
No potem pa napiši koliko kcal in kakšne maščobe vsebuje pohan zrezek in pomfri, ki se že celi dan peče v istem olju.

Isto kot da bi se pohal v svežem olju
smile-1.gif
razlike med starim pa svežim oljem so drugje.

Kebab je pa zakon, jem ga že odkar smo ga dobili v našem malem mestu, ko ga je 99 % folka še gledalo postrani
smile-1.gif
 

Ateist

Fizikalc
9. jan 2009
2.254
0
36
Na svojem
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Kebab je pa zakon, jem ga že odkar smo ga dobili v našem malem mestu, ko ga je 99 % folka še gledalo postrani
smile-1.gif


Ti ga postreže z rokavicam, če ti ga ne verjetno poješ ogromno dreka.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.342
957
113
Titograd
BMK, povsem enaka možnost da si ne umije rok kitajc, šipo, študent v meku ali janez v kmečkem turizmu.

Naslednji prosim........