Forumi

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
212
-104
28
tako ja, tudi jest mislim, da si zasluzimo se eno sanso. naj bo 2-3 mesece kazni, potem pa probamo ponovno.
Pa kakšno šanso še:bonk:
Imel si šanso! Sedaj pa jokaš, ko vidiš, da gre za res. Take kot si ti nikoli ne izuči. Ja po tistih 2-3 mesecih, bi bilo po 2-3 mesecih spet isto.
Če bi bilo po moje tudi tebe in še ene par takih, ki ste zasrali ta forum ne bi bilo nikoli več tu gor.
Še vedno je pol foruma za zbrisat.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.026
5.433
113
Kakor sem opažal, se je konkretnejša moderacija izvajala le s strani mavericka. Ko ga nekaj dni ni bilo na forumu, se je hitro nabralo kupe sranja, ki ga moderatorji po večini niso brisali ali sankcionirali.
Maverick ne more viseti na forumu 24h dnevno, prav tako ni lahko dobiti dovolj vsaj približno nevtralnih in resnih moderatorjev, ki bi lahko to izvajali.
Zato razumem, zakaj se je odločil za izbris. Opozorilo je bilo dovolj zgodaj, sprememb v obnašanju uporabnikov pa ni bilo.
Kjera pravljica v glavi.....

Moderator dobi zadolžitev za x, y ali z pod-forum....če je moderator v X.....ne more brisat tudi v Y in Z

Prav tako ne more bannat drugih modov v podforumu Covid-19 ali pa jim prepovedat da tam not pišejo......posledično sem tudi nehal moderirat ta pod-forum.....ker je bilo sizifovo delo.....

Kar se tiče neaktivnosti moderatorjev.....je le ta posledica vas uporabnikov.....več naših aktivnosti....bolj kolesarite (določeni)....

Ostalim se ni več dalo (oz so se aktivirali samo ob večjih kršitvah).....tisti ki smo še brcali smo bli pa hitro razglašeni za vaše uzurpatorje :D

Podobnosti z aktualno politično situacijo so zgolj.....slučajne!

Plešite.....
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.833
2.377
113
Pomurje
Madona.
Kjera pravljica v glavi.....

Moderator dobi zadolžitev za x, y ali z pod-forum....če je moderator v X.....ne more brisat tudi v Y in Z

Prav tako ne more bannat drugih modov v podforumu Covid-19 ali pa jim prepovedat da tam not pišejo......posledično sem tudi nehal moderirat ta pod-forum.....ker je bilo sizifovo delo.....

Kar se tiče neaktivnosti moderatorjev.....je le ta posledica vas uporabnikov.....več naših aktivnosti....bolj kolesarite (določeni)....

Ostalim se ni več dalo (oz so se aktivirali samo ob večjih kršitvah).....tisti ki smo še brcali smo bli pa hitro razglašeni za vaše uzurpatorje :D

Podobnosti z aktualno politično situacijo so zgolj.....slučajne!

Plešite.....
No evo te. Kup sra....

Ni čudno da je kot je
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
MaverickT
Še vedno nisi razložil zakaj so teme: Vojna v Ukrajini, Greta, Hrvaška vukojebina, Iran... še vedno odprte, glede na nova in stara pravila,
notri še vedno potekajo politične debate?
Torej kaj je novega?
Danes nisem zasledil nekih resnih političnih debat v tem temah. Ko bodo, in ko jih bom zasledil, začnem po protokolu iz pravil (1. opozorilo, nato sledijo nadaljne sankcije).
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.458
866
113
Za zacetek naredite casovno omejitev oddajanja/popravljanja postov. Saj to je sedaj messenger, ne pa forum, kjer nekaj objavis. Kot sank debata zgleda.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.777
252
113
Pa kakšno šanso še:bonk:
Imel si šanso! Sedaj pa jokaš, ko vidiš, da gre za res. Take kot si ti nikoli ne izuči. Ja po tistih 2-3 mesecih, bi bilo po 2-3 mesecih spet isto.
Če bi bilo po moje tudi tebe in še ene par takih, ki ste zasrali ta forum ne bi bilo nikoli več tu gor.
Še vedno je pol foruma za zbrisat.

pa kje si mene najdu da sem kaj zasral?? hahaha, sem le naiven plebejec.

jest nic ne jokam, sem podpiral zaprtje.

1 leto clan, pa vse ve. pha.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
jest boljša izbira :valjamse: :valjamse: :valjamse:
ja mogoče če daš kakšnega radikalca snecerja na izbiro, potem se strinjam pa še tam je za razmislit.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi in Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.026
5.433
113
V primerjavi s tabo zihr boljša izbira.

Ampak ker imam ene 7-8 mesecev letno preveč drugega dela, se mi to ne zdi smiselno. Če funkcije ne moreš izvajati, je bolje, da je nimaš.
MaverickT vidiš....mislim da bi ga lahko imeli ostale 2-3 mesece v pogonu?

Za čez šolske in poletne počitnice pokrivat ko je manj debat bi bil zadost dober :valjamse: :aplauz:
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.833
2.377
113
Pomurje
V bistvu ne vem kakšna sta. Sta že ohoho na ignor.
Na vsakih nekaj se prikaže kakšen zmazek, zaradi delovanja foruma ali pa pogledam ko kakšen uporabnik zahteva ukrepanje, ki ga s tvoje strani ni bilo
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.