Kje kupiti Weber Traveler žar najceneje

Schime

Guru
22. nov 2008
1.863
660
113
Mogoče samo še to vprasanje. Je met tema dvema napoleonoma kakšna signifikantna razlika.


 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.022
-1.411
63
Odločil sem se, da nabavim en plinski žar. Delno, da ga imam za na pot (kamp, itd). Delno pa za uporabo doma, da na hitro spečeš kaj, če se mi ne da žara na oglje kurit. Vidim, da imate tukaj izkušnje s plinskimi žari in me zanima samo kaj si mislite na primerjavo teh dveh žarov.
Jutri je v Merkurju izžrebaj svoj popust, če ti kaj pomaga. Imaš tudi Napoleona in Webra v ponudbi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Schime

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.022
-1.411
63
Kupil. Popusta tolk k sem mislil, da ga bo. :)

Zdej pa mi ostane sam, da ga uporabljam. :)
Katerega si potem vzel?

Sem pa danes v Mercatorju videl tole :eek:

1000012700.jpg
 

JakeTheSnake

Fizikalc
16. okt 2016
396
132
43
Akcija do 28.5. Mene je tudi sedaj zamikal, ko sem pogledal par posnetkov. Kot praviš, rabiš, ne rabiš, cena je sigurno dobra.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.863
660
113
Vzel sem tega:

Sem pa tudi onega zgoraj gledal. Za ta dinar bi bil zanimiv. Sam nisem pa videl v kakem letaku, da je znižan. Pri nas v Mercatorju nimajo tega. Je pa dosti težji ta Campingaz.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.010
2.732
113
Zdej pa še mene to mika,... a na firmo se ga da dobit al je to kakšna pika akcija fora? :evil: Rabim za pogostitev poslovnih partnerjev.
 
  • Haha
Reactions: zoom

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.022
-1.411
63
Zdej pa še mene to mika,... a na firmo se ga da dobit al je to kakšna pika akcija fora? :evil: Rabim za pogostitev poslovnih partnerjev.
To ne vem kako je s privatniki. Je pa v redni prodaji in nima veze s pikami. V Kranju, Supernova spodaj, kjer sem bil zjutraj slučajno, sta bila še dva. Enega sem jst rezerviral varno v skladišče :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness

JakeTheSnake

Fizikalc
16. okt 2016
396
132
43
Vzel sem tega:

Sem pa tudi onega zgoraj gledal. Za ta dinar bi bil zanimiv. Sam nisem pa videl v kakem letaku, da je znižan. Pri nas v Mercatorju nimajo tega. Je pa dosti težji ta Campingaz.
Letak.
Preletel kar nekaj spletnih trgovin in povsod je cena od 350 eur naprej. Tudi na domači strani.
V vsakem primeru je 150 eur vreden nakup, pa če ga samo parkrat uporabiš. Poleg tega, da še omogoča razne dodatke.
Sem zagret ogljaš, ampak ta cena mi je res všeč. Za tiste "ta hitre peke" malih kosov mesa ali zelenjave sem zadnjič vzel 37 cm ogljaša, ampak tale cena in kaj vse ponuja mi je všeč. Grem jaz tudi jutri v akcijo, če se še dobi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman in Guinness