nlb klik

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.313
843
113
En Revolut pošlje ven update aplikacije 1x letno. Pri nas pa NLB Pay 2 letno, pa še takrat ima polno bugov. Že če pogledaš aplokacijo od NKBM in od Intesse, sta obe svetlobna leta pred NLB.
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.821
82
48
En Revolut pošlje ven update aplikacije 1x letno. Pri nas pa NLB Pay 2 letno, pa še takrat ima polno bugov. Že če pogledaš aplokacijo od NKBM in od Intesse, sta obe svetlobna leta pred NLB.
Za to so krivi avtorji aplikacij... posredno pa tudi banka, ki jih je najela. Če pa so to razvijalci zaposleni na banki, pa si zaslužijo odpoved zaradi nesposobnosti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.058
328
83
Goriska
En Revolut pošlje ven update aplikacije 1x letno. Pri nas pa NLB Pay 2 letno, pa še takrat ima polno bugov. Že če pogledaš aplokacijo od NKBM in od Intesse, sta obe svetlobna leta pred NLB.
Ne ga srat no... NLB ima edini poleg Intese Apple pay pri nas, bugov jaz na iphonu ne opažam, ker NLB pay ne uporabljam niti ne vem zakaj bi ga...

Revoult ima update tedensko vsaj, če ne večkrat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Vojnik

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.392
708
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
A je že kdo dobil to obvestilo?


Sporočilo v temi 'NLB pay'
https://www.alter.si/tema/nlb-pay.2666567/post-3553001
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.365
709
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Edino pravilno. Znanki so ravno pred nekaj dnevi heknali bančni račun preko anydesk aplikacije ki jo je po zahtevi (verjetno po navodilih pretkanega kriminalca) namestila na telefon..
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.392
708
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Edino pravilno. Znanki so ravno pred nekaj dnevi heknali bančni račun preko anydesk aplikacije ki jo je po zahtevi (verjetno po navodilih pretkanega kriminalca) namestila na telefon..


Ampak zaradi navinosti nekaterih uporabnikov (katerim se oci zasvetijo, ko jim po telefonu nekdo omeni, da ima nekaj evrov zanj) ni potrebe po tem, da bi blokirali uporabo nekega programa ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

guardy

Guru
3. avg 2007
8.432
994
113
Obišči stran
Edino pravilno. Znanki so ravno pred nekaj dnevi heknali bančni račun preko anydesk aplikacije ki jo je po zahtevi (verjetno po navodilih pretkanega kriminalca) namestila na telefon..

No da smo si na jasnem. Niso ji heknili račun, ampak jim je sama odprla vrata in rekla: izvolite...

In zaradi takih uporabnikov se potem zaostruje za vse...
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen
22. jul 2007
12.963
1.368
113
123
Namesto sms-a za potrjevanje bi moral biti pogoj biometrični odtis, tam ti ne pomaga nobeden oddaljen dostop.