Forumi

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.777
252
113
potem si pa kupi/te svoj forum in tam izlivaj/te svoje tegobe.

se vedno vam pa ostanejo bicikli, boste boste bolj slisani.

p.s. pa nisem verjel, da se bo tole res zgodilo.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

B81

22. jul 2007
34.775
9.126
113
Toliko zaljenja ki se je sproduciralo v zadnjem letu (z obeh strani), ni bilo prej v 15 letih skupaj.
Nope, enako je bilo, le da so ljudje zdaj bolj občutljivi, ker jih "svet" v času, ko so vedno večje težave, navaja na lepobesedičenje, woke agendo in cartanje.

Edino, kar je res, včasih so ljudje rahle žaljivke vzeli kot zajebancijo, danes pa imaš zaradi "sonček vzgoje" tako potolčen ego, da je skor treba zdravniku :bonk:
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.093
5.314
113
Očitno ni žalitev pisati o puklastemu in šiptarskemu frisu, pa vlačiti domobrance v vsako temo. Pa tudi ni nič narobe širiti YT dohtarje in jagodni izbor člankov, kjer se covid premaguje z kolagenom dr. Majića.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.764
2.122
113
Očitno ni žalitev pisati o puklastemu in šiptarskemu frisu, pa vlačiti domobrance v vsako temo. Pa tudi ni nič narobe širiti YT dohtarje in jagodni izbor člankov, kjer se covid premaguje z kolagenom dr. Majića.
In opletat s fasizmom in nacizmom za vsako stvar
 
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi

B81

22. jul 2007
34.775
9.126
113
Ni potrebe po replayu, ko je cilj dosezen. Upam, da je vsaj imel kaj od tega.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.777
252
113
hahaha... ne me hecat, kje pa si bil zadnje pol leta?

v parlamentu so imeli dobesedno tekmovanje, kdo si bo spomnil najbol "smesen" nadimek za kogarkoli iz vlade. stalno nabijanje z enimi in istimi forami, brezciljno pregovarjanje nasi/vasi. itn...

korona forum sem nehal spremljat ze ko je bilo konec te neumnosti. ampak glede na to, da ga ni vec, je bilo ocitno se vedno polno pregovarjanja zakaj ja in zakaj ne...

tole smo si sami skuhal, zdej bo treba pa se pozrt!
 

B81

22. jul 2007
34.775
9.126
113
hahaha... ne me hecat, kje pa si bil zadnje pol leta?

v parlamentu so imeli dobesedno tekmovanje, kdo si bo spomnil najbol "smesen" nadimek za kogarkoli iz vlade. stalno nabijanje z enimi in istimi forami, brezciljno pregovarjanje nasi/vasi. itn...

korona forum sem nehal spremljat ze ko je bilo konec te neumnosti. ampak glede na to, da ga ni vec, je bilo ocitno se vedno polno pregovarjanja zakaj ja in zakaj ne...

tole smo si sami skuhal, zdej bo treba pa se pozrt!
Ti pa si prisel zgleda lani aprila na tablo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.