Forumi

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
Ja nic, prisla so navodila svobodnjakov. 15 let je bilo vse ok, zdaj pa vec ni.
Tako da neko slucajno uvajanje reda ne zdrzi vode, befel je befel in to ociten.
15 let nisem skrbel za kulturo dialoga tukaj.

Če nimaš dokazov, ki bi dokazovali, da sem kakorkoli povezan s trenutno politično opcijo ali da bi ta vršila kakršnekoli politične pritiske, se raje vzdrži takšnih navedb.

Pa ti povem, veliko lažje bi našel povezavo med menoj in prejšnjo vladajočo politicno opcijo.

@all: mi je žal, da je stvar prišla tako daleč, a možnosti za “popravni izpit” ste imeli res veliko, vsi. In nekateri ste stopili korak nazaj, za kar se vam zahvaljujem. A žal kot generalna slika ni bilo rezultatov.

Vsak od vas pa me lahko kontaktira zasebno z željo po kreiranju interesne skupine, kjer lahko po mili volji s svojimi somišljeniki debatirate o čimerkoli želite. Brez posegov moderatorjev in administratorjev.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: jest5 in ViLiam

B81

22. jul 2007
34.913
9.221
113
Sori, ampak ne morem mimo dejstva, da je npr. oznaka "pacient" pred 2 leti in še vse do danes bila pač oznaka. Sam sem tukaj od 2007 in jasno vidim razliko od 2022 naprej.

Če nimaš dokazov, ki bi dokazovali, da sem kakorkoli povezan s trenutno politično opcijo ali da bi ta vršila kakršnekoli politične pritiske, se raje vzdrži takšnih navedb.

Nimam seveda, mogoče ne bi smel napisat, ampak zadeva se vidi iz vesolja. Razlika se dela po prihodu Svobodnjakov in je kar je. Osebno mi je škoda foruma, gre po Suxovi poti, ampak to še danes ni jasno.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.861
164
113
seveda, pred Svobodnjaki niste bli tok "aktivni".

po mojem opazanju je nivo zacel padat s prihodom enadvatri. ker se mu je dopuscalo, kultura komunikacije je zacela padat, in tako so tudi drugi uporabniki znizali nivo...
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.775
2.138
113
15 let nisem skrbel za kulturo dialoga tukaj.

Če nimaš dokazov, ki bi dokazovali, da sem kakorkoli povezan s trenutno politično opcijo ali da bi ta vršila kakršnekoli politične pritiske, se raje vzdrži takšnih navedb.

Pa ti povem, veliko lažje bi našel povezavo med menoj in prejšnjo vladajočo politicno opcijo.

@all: mi je žal, da je stvar prišla tako daleč, a možnosti za “popravni izpit” ste imeli res veliko, vsi. In nekateri ste stopili korak nazaj, za kar se vam zahvaljujem. A žal kot generalna slika ni bilo rezultatov.

Vsak od vas pa me lahko kontaktira zasebno z željo po kreiranju interesne skupine, kjer lahko po mili volji s svojimi somišljeniki debatirate o čimerkoli želite. Brez posegov moderatorjev in administratorjev.
Lahko pises kar hoces vec kot ocitno je, da je zadeva dirigirana in kot sem razocaran nad cloveskim oportunizmom opazil na letosnjih volitvah se je kar nekaj tisth, ki so se identificirali kot desni ali se bolje, da so jim bili konzervativni pogledi blizje, znaslo na listah GS, je ocitno tudi tebe zelo na hitro prijelo, kot sam pravis 15 let te ni brigala "kultura dialoga"...
Povej kaksna je cena za tale forum?

Lp
Damijan
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.786
382
83
Vipavska dolina
Od opozorila ste imeli dovolj časa da bi prenehali z enimi in istimi "forami". Vsaka tema se po par odgovorih sprevrže v "obračunavanje" in žaljenje.
Jaz tega kar manjka ne bom nič pogrešal, forumi so namenjeni za pomoč in izmenjavo mnenj, kdo je zmagal 2 sv. vojno pa po skoraj 80 letih mislim da ni več toliko pomembno.
PS:
drugače si odprete svoj forum, mogoče bo nekaj časa še brezplačen pa tam obdelujete politike po mili volji.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.718
4.026
113
Počas bo tole usoda mobisuxa... Mogoče pa je čas za alternativo. Smešno je da ga kultura pri vladanju JJ ni motila.
Pa pustimo moderatorja naj sam sebi verjame v naključja....

Par desničarjev naj mi piše zasebno, pa mogoče naredimo to alternativo, brez jokcanja. Ke očitno za druzga tukaj ne gre.
Pa še predloge da ime domene zberemo....
 
Nazadnje urejeno:

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
Lahko pises kar hoces vec kot ocitno je, da je zadeva dirigirana in kot sem razocaran nad cloveskim oportunizmom opazil na letosnjih volitvah se je kar nekaj tisth, ki so se identificirali kot desni ali se bolje, da so jim bili konzervativni pogledi blizje, znaslo na listah GS, je ocitno tudi tebe zelo na hitro prijelo, kot sam pravis 15 let te ni brigala "kultura dialoga"...
Povej kaksna je cena za tale forum?

Lp
Damijan
mislim da ni tako hudo, če berem med vrsticami je vse povedal že sam.
"uporabnik" ga je kontaktiral in predstavil "situacijo" in opozoril na "kulturo dialoga". in ON sam sicer ni politično motiviran, niti noče biti (iskreno, kdo pa hoče v tej greznici kot jo imamo, zato pa so vedno reciklirani obrazi ker drugam ne moreš). kar pa ne pomeni da ta "uporabnik" ki ga je le prijazno opozoril kaj se tukaj "dogaja" ni politično motiviran in mu je le prijazno omenil da ima to dogajanje lahko negativne posledice na njegov osebn, nepolitičen lajf.

ker pač nekako ne vrjamem da ni bilo nobene "pobude" ko smo imeli res hude radikalce tukaj - ala šnecer v svojem prime obdobju, ko je bilo pozivanje k iztrebljanju skorajda na dnevnem urniku, sedaj pa naključno nekdo tako dobro predstavi situacijo da se po več letih brez resne prisotnosti nekdo tako angažira.

in s tega vidika ga je potrebno razumet, izpostavil se je, na forumu se je zvedelo preveč informacij iz vseh vetrov in vsi vemo da drvimo v fašizem ampak je vse kul ker bodo naši na oblasti.
da ne govorimo o tem da je to res redek plac v državi kjer še pride do izmenjave mnenj in naši oblasti to res ne odgovarja preveč ker tudi najbolj slep vidi da je cesar gol - izmenjava mnenj sicer ni ravno najbolj kulturna a vseeno.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.718
4.026
113
mislim da ni tako hudo, če berem med vrsticami je vse povedal že sam.
"uporabnik" ga je kontaktiral in predstavil "situacijo" in opozoril na "kulturo dialoga". in ON sam sicer ni politično motiviran, niti noče biti (iskreno, kdo pa hoče v tej greznici kot jo imamo, zato pa so vedno reciklirani obrazi ker drugam ne moreš). kar pa ne pomeni da ta "uporabnik" ki ga je le prijazno opozoril kaj se tukaj "dogaja" ni politično motiviran in mu je le prijazno omenil da ima to dogajanje lahko negativne posledice na njegov osebn, nepolitičen lajf.

ker pač nekako ne vrjamem da ni bilo nobene "pobude" ko smo imeli res hude radikalce tukaj - ala šnecer v svojem prime obdobju, ko je bilo pozivanje k iztrebljanju skorajda na dnevnem urniku, sedaj pa naključno nekdo tako dobro predstavi situacijo da se po več letih brez resne prisotnosti nekdo tako angažira.
Po eni strani govori tako, po drugi stani pa paradox policija, odvetniki in da ne bo branil več nobenega (razkritje javnih IPjev.....)

Očitno ta vlada zna.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: Piton in BuDi

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
Ne bom komentiral vaših teorij tarot. Mogoče se pa celo javi uporabnik ki me je kontaktiral - boste presenečeni katera politična opcija je njegova izbira.

Srečno na vaši novi poti. Brezplačno vam lahko “vrtim” banner tukaj na alterju za en mesec, da spromoviramo vaš novi projekt.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.049
3.378
113
...boste presenečeni katera politična opcija je njegova izbira.
Če bi povedal kot dec kaj ti leži na duši (prej ti pa ni), ne da se izgovarjaš na vsemogoče od toksičnosti do "kontaktov iz druge opcije, ne boste verjeli katere" bi te mogoče kdo še razumel ali vsaj poskušal razumeti.

Pač odločitev, da vse skupaj iz normalnega polemičnega foruma postane kumbaja plesoči med.over.net / fotriopremljajo je lahko povsem legitimna. Prinese več karma (in oglaševalskih) točk in manj problemov Svobode.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.861
164
113
Počas bo tole usoda mobisuxa... Mogoče pa je čas za alternativo. Smešno je da ga kultura pri vladanju JJ ni motila.
Pa pustimo moderatorja naj sam sebi verjame v naključja....

Par desničarjev naj mi piše zasebno, pa mogoče naredimo to alternativo, brez jokcanja. Ke očitno za druzga tukaj ne gre.
Pa še predloge da ime domene zberemo....

sej je napisal maverick, da ga lahko kontaktirate in naredite svoj privat podforum. mislim, da jih nekaj ze obstaja.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.718
4.026
113
sej je napisal maverick, da ga lahko kontaktirate in naredite svoj privat podforum. mislim, da jih nekaj ze obstaja.
Nočemo privat ampak public.....
Očitno ti tega ne razumeš? Still, vse je blo ok pod JJ, sedaj je vse narobe. Tudi prvič smo slišali, da ima dosti policajev na vratih... Je pa hudič, da ne vem zakaj rabiš odvetnike če ti nekdo potrka brez naloga...

Nima veze, če bo interes bomo pač naredili alternativo, če ga ni pač ne...

Pa smo imeli ubi janšo na dnevnem nivoju, tudi na RTV, pa ni bilo problematično...
Tole o uporabniku, ki ga admin očitno upošteva, pa je pravljičarsko.

milo rečeno
 
Nazadnje urejeno:

netko

Guru
25. jul 2007
6.775
2.138
113
Ne bom komentiral vaših teorij tarot. Mogoče se pa celo javi uporabnik ki me je kontaktiral - boste presenečeni katera politična opcija je njegova izbira.

Srečno na vaši novi poti. Brezplačno vam lahko “vrtim” banner tukaj na alterju za en mesec, da spromoviramo vaš novi projekt.
Sporoci ceno alterja lahko tudi privat
 
  • Všeč mi je
Reactions: optiplex in B81

Svobodnjak

Fizikalc
9. sep 2022
477
-3.215
28
Sori, ampak ne morem mimo dejstva, da je npr. oznaka "pacient" pred 2 leti in še vse do danes bila pač oznaka. Sam sem tukaj od 2007 in jasno vidim razliko od 2022 naprej.



Nimam seveda, mogoče ne bi smel napisat, ampak zadeva se vidi iz vesolja. Razlika se dela po prihodu Svobodnjakov in je kar je. Osebno mi je škoda foruma, gre po Suxovi poti, ampak to še danes ni jasno.
Sorry, ampak nekateri oz. večina tukaj pofočkanih vas je pa res fejst ušvasanih, drugega skoraj ne morem napisati, pa če takoj dobim ban.:valjamse::bonk:

Alex
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

Svobodnjak

Fizikalc
9. sep 2022
477
-3.215
28
Zdaj lahko dobis, svoje ste itak dosegli, v bistvu nimas vec kaj za delat tu.

Sramota.
Ponovimo vajo: :valjamse: :bonk:
A zdaj boste pa jokali kot babe in iskali opravičila, če je lastnik foruma sklenil narediti forum malo bolj znosen? Sami ste (smo) pripomogli, drugega ni.In prav je tako.

Alex
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.182
693
113

Svobodnjak

Fizikalc
9. sep 2022
477
-3.215
28
seveda, pred Svobodnjaki niste bli tok "aktivni".

po mojem opazanju je nivo zacel padat s prihodom enadvatri. ker se mu je dopuscalo, kultura komunikacije je zacela padat, in tako so tudi drugi uporabniki znizali nivo...
Točno tako, nekdanja moderacija ga je celo označila za popestritev in pluralizacijo foruma..o_O
Višek je pa bil seveda umestitev Kamele0N za moderatorja, to je pa bilo, kot bi spustil lisjaka v kurnik.

Alex
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.